Kultūra Istorija Kultūra Kalba Lankytinos vietos Vyskupija Literatūra Žemaitijos herbas
Tautosaka Naujienos Redaktoriaus žodis Archyvas Atsiliepimai
RodyklėĮ pradžiąInformacija

 
Žemaitiškų dainų festivalyje – vaikai ir
populiarūs estrados atlikėjai
Pirmas etapas – 2007 m. gegužės 19 d. Skuodo kultūros namuose
Antras etapas – 2007 m. gegužės 27 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose
Šiemet žemaitiškų dainų konkursas „Dainioukem žemaitėškā“ tampa didžiuliu festivaliu „Labas, Žemaitija, – dainioukem žemaitėškā“. Renginys šiemet džiugins ne tik Žemaitijos jaunimo sava tarme traukiamomis dainomis – festivaliui žemaitišką programą ruošia ir populiarūs Lietuvos atlikėjai, kilę iš Žemaitijos. Pirmame konkurso etape dalyvauja atlikėjai ir kolektyvai, kurie mokosi aukštosiose, aukštesniosiose, bendrojo lavinimo mokyklose ar ikimokyklinėse įstaigose, taip pat kultūros įstaigų, studijų suaugusiųjų amžiaus grupės. Ribojamas tik kolektyvo narių skaičius – jame turi būti ne daugiau kaip 12 žmonių, tuo tarpu dalyvių amžius nėra svarbu. Šio konkurso tikslas – skatinti žemaitišką kūrybą, todėl ypač bus vertinamos savos kūrybos dainos.
Pirmasis konkurso etapas „Dainioukem žemaitėškā“ vyks 2007 m. gegužės 19 d. Skuodo kultūros namuose. Geriausiai pasirodę šio etapo dalyviai turės galimybę kartu su populiariais estrados atlikėjais dalyvauti finaliniame festivalio renginyje gegužės 27 d., kuris vyks Klaipėdos Žvejų rūmuose.
Festivalyje žemaitiškai dainuos: Asta Pylipaitė, Kęstutis Jablonskis, Aistė Smilgevičiūtė, Jurga Šeduikytė, Romas Dambrauskas ir Kera, Donalda, Česlovas Gabalis, Monika, Andrius Kulikauskas, Egidijus Skarbalius, Audrius Rubežius, Marius iš „Dangaus 2“, „Studija“, „Vairas“, „Lai lyn“, „Tabasco“. Atlikėjai ruošia intriguojančius, orginalius pasirodymus. Konkurso dalyvius vertins komisija, sudaryta iš Lietuvos scenos profesionalų, šou verslo atstovų, Lietuvos respublikos Seimo švietimo ir kultūros komiteto bei Lietuvos Respublikos Švietimo ir Kultūros ministerijų atstovų ir kitų žinomų bei nusipelniusių visuomenei žmonių.
 Organizatorius – Visuomeninė organizacija „Žemaitija Mano“.
Organizacinio komiteto vardu Aras Žvirblys
Išsamesnė informacija teikiama tel. +370 698 23907
Labai ačiū.

 

 

 

 

 

 


© Regionų kultūrinių iniciatyvų centras
Tinklalapis atnaujintas 2014.07.31 .
Pastabas siųskite adresu: zemaiciu@gmail.com

Istorija Kultūra Kalba Lankytinos vietos Vyskupija Literatūra
Tautosaka Naujienos Redaktoriaus žodis Archyvas Atsiliepimai
RodyklėĮ pradžiąInformacija